BRACIA Fotografia

BraciaFotografia©2024 

Bracia fotografia o nas

Kontakt

Bracia

Przemysław & Jakub Przybyła 

 

Uwielbiamy śluby oraz fotografię.
Więc wychodzi na to, że fotografia ślubna jest dla Nas idealnym zajęciem.

I faktycznie tak jest.  
Czerpiemy bardzo dużo radości z pracy jaką wykonujemy, jednocześnie dając z siebie 100% przez cały okres fotografowania.
Pokazujemy Wasz dzień takim jakim jest. 
Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest to dzień, dla każdego kto w nim uczestniczy, dlatego staramy się nie ingerować w bieg wydarzeń, a jeśli trzeba służymy dobrą radą, w końcu oprócz swoich ślubów mamy za sobą dziesiątki innych, w których uczestniczyliśmy.
Można na Nas liczyć w każdym momencie.

Każde zlecenie traktujemy bardzo emocjonalnie, dlatego też miedzy innymi staramy się oddawać finalny materiał jak najszybciej, sami jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego.

Na dodatek jesteśmy zorganizowani i słowni, a słowo u Nas droższe od złota:)

Opinie o zdjęciach bracia fotografia

Renata & Kamil

 

Ogromne podziękowanie dla przemiłych i wspaniałych Braci Przybyła za pełen profesjonalizm, poświęcenie oraz wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam podczas sesji ślubnej i weselnej. Dziękujemy serdecznie!!!!!!!!

Ania & Rafał

 

Bardzo Wam dziękujemy za wspaniały materiał z naszego ślubu, wesela i sesji plenerowej! Jesteście mega zdolni! Będziemy polecać Was każdemu :)
Na pewno jeszcze się spotkamy:D Dziękujemy!!!

Angelika & Adrian

 

Dostaliśmy wczoraj zdjęcia. Jesteśmy nimi oczarowani po dzień dzisiejszy !
Piękne i dużo tego. Dziękujemy bardzo serdecznie .
Wybieranie Was na fotografa było najlepszą decyzją w przygotowaniach ślubnych. 
Jeszcze raz z mężem bardzo dziękujemy. I życzymy dalszych sukcesów w pracy 😊

O NAS

NASZE PARY O NAS

Opinie o zdjęciach bracia fotografia

Wioleta & Robert

 

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy ! Mieliśmy okazję skorzystać z profesjonalnych usług Pana Jakuba i się nie zawiedliśmy ! Wspaniały człowiek, bardzo sympatyczny, komunikatywny, pomocny i co najważniejsze profesjonalny. Nie bał się żadnych wyzwań, nawet zupa brokułowa nie była mu straszna 🤣 dostaliśmy mały przedsmak w postaci paru zdjęć są piękne, romantyczne, idealnie nas odzwierciedlają <3 nie możemy doczekać się całego reportażu ! Już teraz wiemy, że będzie cudowny ☺️ jeśli ktoś dalej szuka fotografa polecam z całego serca <3

Sandra & Bartek

 

Jesteście niesamowici! Aż nam się gardła ścisnęły ze wzruszenia... Zdjęcia są przepiękne! Klimatyczne, naturalne, aż biją ciepłem tamtego słońca... Możecie je publikować wszędzie jako najlepszą reklamę swoich usług, my Was też będziemy reklamować z pełną szczerością. Jesteście najlepszymi profesjonalistami!

 

 

opinie o zdjęciach bracia fotografia