Wioleta & Robert

 

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy ! Mieliśmy okazję skorzystać z profesjonalnych usług Pana Jakuba i się nie zawiedliśmy ! Wspaniały człowiek, bardzo sympatyczny, komunikatywny, pomocny i co najważniejsze profesjonalny. Nie bał się żadnych wyzwań, nawet zupa brokułowa nie była mu straszna 🤣 dostaliśmy mały przedsmak w postaci paru zdjęć są piękne, romantyczne, idealnie nas odzwierciedlają <3 nie możemy doczekać się całego reportażu ! Już teraz wiemy, że będzie cudowny ☺️ jeśli ktoś dalej szuka fotografa polecam z całego serca <3

NASZE PARY O NAS

O NAS

Angelika & Adrian

 

Dostaliśmy wczoraj zdjęcia. Jesteśmy nimi oczarowani po dzień dzisiejszy !
Piękne i dużo tego. Dziękujemy bardzo serdecznie .
Wybieranie Was na fotografa było najlepszą decyzją w przygotowaniach ślubnych. 
Jeszcze raz z mężem bardzo dziękujemy. I życzymy dalszych sukcesów w pracy 😊

Ania & Rafał

 

Bardzo Wam dziękujemy za wspaniały materiał z naszego ślubu, wesela i sesji plenerowej! Jesteście mega zdolni! Będziemy polecać Was każdemu :)
Na pewno jeszcze się spotkamy:D Dziękujemy!!!

Renata & Kamil

 

Ogromne podziękowanie dla przemiłych i wspaniałych Braci Przybyła za pełen profesjonalizm, poświęcenie oraz wspaniałą atmosferę, która towarzyszyła nam podczas sesji ślubnej i weselnej. Dziękujemy serdecznie!!!!!!!!

Uwielbiamy śluby oraz fotografię.
Więc wychodzi na to, że fotografia ślubna jest dla Nas idealnym zajęciem.

I faktycznie tak jest.  
Czerpiemy bardzo dużo radości z pracy jaką wykonujemy, jednocześnie dając z siebie 100% przez cały okres fotografowania.
Pokazujemy Wasz dzień takim jakim jest. 
Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest to dzień, dla każdego kto w nim uczestniczy, dlatego staramy się nie ingerować w bieg wydarzeń, a jeśli trzeba służymy dobrą radą, w końcu oprócz swoich ślubów mamy za sobą dziesiątki innych, w których uczestniczyliśmy.
Można na Nas liczyć w każdym momencie.

Każde zlecenie traktujemy bardzo emocjonalnie, dlatego też miedzy innymi staramy się oddawać finalny materiał jak najszybciej, sami jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego.

Na dodatek jesteśmy zorganizowani i słowni, a słowo u Nas droższe od złota.

Bracia

Przemysław & Jakub Przybyła 

 

Zobacz Portfolio

Kontakt

BraciaFotografia©2018 

BRACIA Fotografia